O nas

Biuro Podróży SUMMER HOLIDAY – Podróżuj, śnij, odkrywaj! - z NAMI wszędzie... nawet na koniec świata... przez okrągły ROK... i jeden DZIEŃ dłużej...

Rezerwuj online oferty największych touroperatorów w Polsce.

Biuro Podróży SUMMER HOLIDAY już od 2008 r. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ze strony klientów i zaspokaja ich potrzeby podróżnicze. Naszym głównym celem jest, aby każdy, kto znalazł się za drzwiami naszego biura stał się naszym Przyjacielem. Summer Holiday starannie wybiera najlepsze na świecie oferty hoteli, aby znaleźć dla Ciebie idealną propozycję wakacji.

Niezależnie od tego, czy szukasz rejsu, pakietów all-inclusive, wypadu last minute, podróży poślubnej, czy też wyjazdu grupowego, pozwól naszym specjalistom urzeczywistnić marzenia o podróżach, które Ty i Twoja rodzina z pewnością pokochasz. Nasza firma koncentruje się na ciągłym kształceniu i podróżowaniu naszych pracowników. Chcemy zapewnić Ci możliwie najlepszą opłacalną podróż, abyś mógł zaoszczędzić pieniądze na podróżach i wydać więcej pieniędzy na wspomnienia. Gwarantujemy niezawodną i godną zaufania obsługę Klienta, w razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz na NAS liczyć! Z profesjonalnym biurem podróży po Twojej stronie, planowanie wakacji stanie się zabawne i bezstresowe.

Nasze motto: "W życiu są piękne tylko chwile... MY postaramy się być - TWOJĄ chwilą"...

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500